top of page
Çalışma yüzeyi 1.jpg

Alışverişiniz şansınıza değil bize emanet,

turtleshopping

Ülkemizde ve dünyada E-Pazar alanında hizmet sunan birçok web sitesi ve mobil uygulama bulunmaktadır. Ancak bu platformların çoğu sadece aracı hizmetler sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Turtle Arge & Yazılım olarak, benzersiz bir iş modeli geliştirerek aracılık rolünü aşmayı amaçlıyoruz ve tüm süreçlerde kullanıcılarımızın yanında yer alıyoruz. Doğanın sunduğu güzelliklerin değerini biliyor ve bu nedenle sürdürülebilirlik ve atık azaltma ilkelerini destekliyoruz.

Piyasada büyük bir potansiyel olduğunun farkındayız ve güçlü ekibimiz ile kararlılıkla, ikinci el alım satım sektörüne yeni yaklaşımlar getirmek için hedeflerimize adım adım ilerliyoruz. Kullanıcılarımızın her türlü alışveriş deneyiminde yanlarında olmayı amaçlıyoruz. İnternet dolandırıcılığını engellemek ve kötü niyetli kişilerin amaçlarına ulaşmasına izin vermemek adına sınırları kaldıran bir projemiz sayesinde alışveriş deneyimini daha güvenli hale getiriyoruz.

Arızalı, bozuk, ayıplı mal; kaçak yollarla getirilmiş veya hırsızlıkla elde edilmiş ürünlerin satışını engellemek istiyoruz. Denetimi olmayan platformlarda herkesin ayıplı ürününü satışa sunabildiğini biliyoruz ve bu tür olumsuz durumların güven duygusunu sarsmasının önüne geçmeyi hedefliyoruz. Siz değerli kullanıcılarımızın güvenli ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Wİx 2.jpg

turtlefix

Profesyonel destek ağımız kullanıcılarımızın her zaman yanında. Turtlefix ekibimiz İkinci el ürün ticaretinde şans faktörünü ortadan kaldırıyor. Uzman ekibimizde yer almaya ne dersin?

animals-black-background-wildlife-turtle-biology-reptile-86203-wallhere.com.jpg

Güven odaklı alışveriş

Tanımadığınız kişilere güvenmeniz gerekmiyor. Alışveriş yapabilmek için karşılıklı güven inşa etmek önemlidir. Güven olmadan sağlıklı alışveriş gerçekleşmez ve gelişim sağlanamaz. Turtle olarak, tüm projelerimizde bu gerçeği göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz.

Geri dönüşüm ve sürdürülebilirlik

Kullanıcılarımızı aşağılayan bir yaklaşıma karşı duruyoruz. Şirket politikalarımıza uygun olarak geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiş ambalajlar kullanarak ve yeniden kullanılabilir ürünleri destekleyerek çevresel etkilerimize dikkat ediyoruz. Amacımız, kötü niyetli kişilerle değil, doğayla savaşmaktır :)

Yeşil Alçı Duvar
Turtlefix ile kargolama işlemleri

Ekiplerimiz kargolama süreçlerinde de kullanıcılarımızın yanındadır! Yeniden kullanılabilir ambalajlar içerisinde özel korumalı kargolama sağlayarak dikkat ediyoruz. Kutumuzun içinden sadece sizin istediğiniz ürün çıkar :)

Geri Dönüşüm Logosu

Verileriniz koruma altında

Veri güvenliğine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle geliştirme süreçlerimizde gizliliğinizi koruma odaklı özel önlemler alarak uygulamamızı geliştiriyoruz.

7/24 canlı destek

Canlı destek ekiplerimiz, her zaman sorunlarınızı çözmek için hazır olacaklar. Yapay zeka teknolojisi kullanıcılarımızın sorunlarıyla başa çıkabilecek seviyeye gelene kadar, sinirlerinizi bozmamak adına robot canlı destekleri kullanmayacağız.

bottom of page