top of page

Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil.

"Samuel Beckett"

MİSYONUMUZ

İşleri kolaylaştırmak

Biz, yaşadığımız toplum ve düzen içerisinde gördüğümüz sorunların çözümlerini arayan bir topluluğuz. Kendi deneyimlerimiz ve toplumsal araştırmalar ışığında, kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak için çözümler sunarak yeniliğin kapılarını aralıyoruz. Şikayet etmekten yorulup çözüm üretenler tarafına geçiş yapıyoruz. İnovatif çözümler ve bilimsel gerçekler doğrultusunda arayışımız devam ediyor.

Doğa ile tam uyumlu sistemler geliştirmeyi ve desteklemeyi amaçlıyoruz. Duyarlı insanlar ve duyarlı toplumlar, önce bireyler sonra kurumlar ve nihayet ülkeler tarafından desteklendiğinde gerçekleşeceğine inanıyoruz. Bu nedenle büyümemizin doğa ile tam uyumlu olabilmesi için yeniden kullanılabilirliği daha kolay hale getirmek en büyük önceliğimizdir. Amacımız işleri kolaylaştırmak; ancak işleri kolaylaştırmaya çalışırken daha büyük sorunların ortaya çıkmasının önüne geçmeyi hedefliyoruz. Proje geliştirme aşamasında olan ve en büyük projemiz olan "turtleshopping" ile pazara güçlü bir girişim yapmayı, ardından geliştirmeyi planladığımız diğer projelerimizle misyonumuza güç katmaya devam etmeyi amaçlıyoruz.

Kaplumbağa.jpg

Yolculuğumuz

2022

İş fikri oluşturuldu.

2022 yılında, E-Pazar yerlerinde yaşanan problemleri giderecek Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştirmek üzere bir araya geldik.

2023

İsim fikri ve logo konusunda anlaşıldı

Şirketimizin logosu ve adı, 2023 yılının Şubat ayında belirlendi. Bu sürecin ardından logo tasarımı ve marka hikayesi oluşturuldu.

Kaplumbağa 1

Ahmet Bilgehan KARACA

Ahmet Bilgehan Karaca, şirketimizin kurucusu ve aynı zamanda yazılım geliştirme uzmanıdır.

  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
Bilgehan.jpg

Kaplumbağa 2

Tayfun KARĞI

Tayfun Karğı, şirketimizin gönüllü geliştiricisi olmanın yanı sıra tiyatro eğitmeni ve tasarımcısıdır.

  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
Tayfun.jpg

Kaplumbağa 3

Marsupilami

Marsupilami, şirketimizin idari amiri ve CEO'sudur.

Marsu.jpg

turtleshopping geliştirme ekibimizle iletişime geçin

bottom of page